• Ostim OSB 1233. Sok. No:52-54
  • info@fidanprofil.com
  • Çalışma Saatleri: 09.00 - 18.00
ankara profil, ankara alüminyum firmaları

Metal mamülleri pazarlama sektöründe Ankara’da kurulan Fidan Metal Profil mevcut kaynaklarını en iyi şekilde kullanmak ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek ilkeleriyle faaliyete başlamıştır.

Ostim merkezli olan firmamızda; galvanizli sac, dkp ve siyah sac, baklavalı ve baskılı sac, alüminyum ve çinko levha, boru ve profil, demir ve ferforje ve benzerleri olmak üzere tüm metal mamüllerinin toptan ve perakende satışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin işini kolaylaştıracak ürünü yada hizmeti en kısa zamanda sunmak öncelikli gayemizdir.

VİZYONUMUZ
Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olabilmek için üründe, hizmette kaliteden ödün vermeyen, saygın, istikrarlı, güvenilir ve paylaşımcı bir yapıya sahip olmak.

MİSYONUMUZ
Ulusal üretime kendi sektöründe katkı sağlayan, etik değerlere bağlı, topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyan dinamik ve yenilikçi bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKASI

Değişen ve gelişen pazar koşulları doğrultusunda müşteri istek ve ihtiyaçlarını belirleyip, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile sektöründe yenilikçi, rekabetçi ve lider olan,
Ürün kalitesinden asla ödün vermeden, standartlar ve yasal düzenlemelere uyarak, uzun vadeli iş ortaklıkları oluşturan, devamında “müşteri memnuniyeti” sağlayan,
İhtiyaçlar doğrultusunda eğitimler vererek çalışanların bilgi ve becerilerini artıran, motivasyonla sinerji oluşturan ve kalite bilincini kazandıran,
Sürekli iyileştirme prensibince sürekli gelişim bilincini çalışanlarına benimsetip hayata geçiren ve bunların sürekliliğini, çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile beraber gerçekleştirebilen, müşteriler ve bütün ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilen bir kuruluş olmaktır.